Maska i system PIOKAL

twarzNajnowszy naturalny, a zarazem wysoko skuteczny sposób regeneracji skóry twarzy poprzez wykorzystanie maski i systemu PIOKAL zalecamy nie tylko dla pań lecz także dla panów.
Zazwyczaj już w około 30 minut po jej zastosowaniu zauważyć można stopniowe ustępowanie siatki pokrywającej najczęściej czoło, a w starszym wieku także twarz. Stosowanie jej codziennie po 30 minut, najczęściej już po siedmiu dniach powoduje stopniowe zanikanie także głębokich bruzd.

Zastosowanie maski pobudza metabolizm komórek twarzy i organizm nie tylko dostarcza im większą ilość płynów ustrojowych i tlenu, lecz także usprawnia wydalanie. Dzięki temu wyrównują się wgłębienia siatkowate, a komórki stają się jędrne. Twarz staje się gładka co w naturalny sposób znacząco ogranicza przyczepność mikroorganizmów.

Skóra, zwłaszcza na twarzy (a dla Pań i na szyi) jest szczególnym wyrazem trosk i zmartwień ponieważ określa wiek osoby. Wprawdzie można częściowo skryć ten problem pod warstwą makijażu. Takie postępowanie nie ma jednak nic wspólnego z działaniem na poprawną reakcję organizmu. Ograniczając oddychanie skóry jeszcze bardziej pogłębia się proces starzenia.

Rzadko można spotkać przypadek, aby ktoś zamartwiał się zmarszczkami z właściwych ku temu powodów. Również i trądzik młodzieńczy to wynik braku wiedzy o bardzo istotnych funkcjach skóry. Już można znacząco oddalić ten problem jak również w dużym stopniu przywrócić skórze jej jędrność i prawidłowe funkcje.

Skóra stanowi pierwszą linię obrony organizmu przed mikroorganizmami.

Odbierając i przekazując wszelkie najbardziej subtelne bodźce stanowi też barierę chroniącą organizm przed wpływami wynikającymi ze zmian w otoczeniu.
Skóra twarzy jest często wystawiana na wpływ wiatru, co może łatwo doprowadzić do utraty jej prawidłowej wilgotności.
Wskutek tego komórki, zwłaszcza płytki skóry, wysychają i może pojawić się porowatość, która ułatwia mikroorganizmom przyczepność, a następnie wniknięcie ich w głąb skóry.

Z kolei, w wieku młodzieńczym błędy żywieniowe, stresy i niewłaściwa proporcja płynów ustrojowych powoduje zakłócenia wydalania toksyn, a zarazem systematyczne pocenie – występujące także na twarzy. Tłusta twarz to także lepsza przyczepność dla mikroorganizmów. Wynik tego to częste zakażenia, objawiające się jako pryszcze, zaczerwienienia, trądzik, czy też różnego rodzaju zmiany dermatologiczne.

Przywrócenie skórze prawidłowej wilgotności w naturalny sposób (poprzez odbudowę przemian metabolicznych peryferycznych komórek naszego ciała) jest pierwszym i zasadniczym krokiem do odwrócenia powyżej opisanych problemów oraz wielu innych niekorzystnych zmian skóry.

Komórki skóry usadowione są peryferycznie wokół naszego ciała. W przypadku zaburzeń krążenia krwi one jako pierwsze nie otrzymują odpowiedniej ilości składników odżywczych, a zwłaszcza tlenu. Występuje wówczas beztlenowe spalanie co powoduje tworzenie się nadmiernych ilości wolnych rodników, które uszkadzając chemoreceptory komórkowe jeszcze bardziej pogłębiają proces starzenia skóry.

Aby utrzymać korzystny stan skóry twarzy, na początku maskę można używać codziennie przez 20-60 minut, lub według własnego odczucia. Po tygodniu można ją stosować co drugi dzień lub w zależności od chęci utrzymania uzyskanych efektów.

Ze względu na różnorodność kształtów oraz wielkości twarzy maski produkowane są w trzech rozmiarach dla Pań: małym, średnim i dużym.